Obraz Ładujący

VANCOUVER SCHOOLS Dwujęzyczna Angielsko Polska Szkoła Podstawowa International Elementary School

ul. Globusowa 38, 02-447 Warszawa

0
uczymy od
0
przeszkoliliśmy uczniów
0
liczba zrealizowanych godzin szkoleniowych

Opis zajęć

W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy szkole kompleksowe rozwiązanie zajęć pozaszkolnych.

Będą odbywały się takie zajęcia jak:

  • zajęcia z programowania,
  • zajęcia z druku 3D,

Harmonogram zajęć został ustalony ze szkołą, znajduje się po prawej stronie.

Zajęcia z druku 3D dla uczniów szkół podstawowych to doskonała aktywność rozwijająca rozwój dziecka. Kurs wspiera wśród kursantów rozwój kreatywności, tworzenia modeli trójwymiarowych, a także umiejętności artystycznych.

Pióra 3D są naprawdę idealnym narzędziem do ożywiania dowolnego modelu lub przykładu, a także natychmiastowego przekształcania dowolnego prostego szkicu z koncepcji 2D w coś, co można poczuć, dotknąć i obejrzeć pod różnymi kątami.

Kontynuacją kursu jest tworzenie projektów trójwymiarowych w programie CAD, następnie druk swoich modeli na profesjonalnej drukarce przestrzennej 3D. Każdy uczestnik otrzyma swoje wdrukowane projekty, dzięki którym pozna przebieg od projektu do realizacji – niczym prawdziwy inżynier.

Uczniowie podczas zajęć zapoznają się z wymiarowaniem, inżynierią materiałową, skalowaniem, projektowaniem wielowymiarowym, pomiarami odległości, obliczaniem obwodu i powierzchni loraz wykonywaniem operacji na danych.

“IT. Engineering. Design. Creativity”

Informacje

Grupa: 10-12 osób

Koszt za miesiąc: 230 zł

Czas trwania: 45 min

Termin: Wtorek 16:10 – 16:55

Zachęcamy do zapisywania się przez formularz zapisów! 

Nasz kurs nastawiony jest na naukę programowania od postaw z możliwością dalszego rozwoju dziecka w miarę jego rosnących umiejętności. Pierwszy rok nauki jest wstępem do rozpoczęcia przygody dziecka z programowaniem, w którym pokażemy uczniowi: jak tworzyć gry 2D oraz 3D, sposób programowania w języku interpretowanym, jak tworzymy aplikacje mobilne, jak posługiwać oraz co oznaczają zwroty typu kompilator, pętla, warunek, algorytm itp.

Na naszych zajęciach pracujemy na programach:

Kodu GameLab – Gra rozwija wśród uczestników wyobraźnie przestrzenną oraz wiedzę o elementach zawartych w programowaniu gier 3D. Tworzone będą obiekty, którym uczniowie będą przypisywali odpowiednie funkcje. Logiczne myślenie oraz programowanie w połączeniu z nauką budowy od podstaw, tak lubianych przez dzieci aplikacji daje uczestnikom niesamowite korzyści oraz zabawę. Na zajęciach zostaną stworzone gry wykorzystujące istniejące prawa fizyki, dzięki którym dzieci lepiej zrozumieją tematy powszechnie wykorzystywane w szkołach.

Scratch – Popularny program do rozpoczęcia nauki programowania, który ma na celu zaznajomienie dzieci ze środowiskiem programistycznym interpretowanym. Dzieci poznają podstawowe pojęcia oraz elementy związane ze światem programowania. Odkryją cały proces pisania oraz tworzenia kodów i programów komputerowych. Z pomocą nauczyciela rozwijają zdolność logicznego i kreatywnego myślenia.

Gamefroot – Kurs poświęcony nauce modelowaniu oraz programowaniu gier 2D. Jest wstępem do budowy oraz tworzenia gier 3D, wykorzystywanie programowania blokowego pozwala uczestnikom zajęć lepiej zrozumieć wykorzystywane warunki, zmienne, czy pętle. Logiczne myślenie oraz programowanie w połączeniu z nauką budowy od podstaw, tak lubianych przez dzieci aplikacji daje uczestnikom niesamowite korzyści oraz zabawę.

App Inventor –  Nauka w środowisku wykorzystującym język interpretowany. Aplikacje powstałe przy użyciu App Inventor są tworzone przy pomocy przeglądarki internetowej i specjalnej aplikacji korzystającej ze środowiska Java. Gotowe aplikacje mogą być uruchamiane na fizycznych urządzeniach mobilnych z systemem android lub na emulatorze.

Scotty Go! – Innowacyjna gra do nauki programowania dla najmłodszych. Jest połączeniem realnych, kartonowych klocków służących do pisania przez graczy algorytmów następnie włączanych na tablecie.

Na naszych kursach stacjonarnych uczniowie pod czujnym okiem nauczyciela programowania będą realizowali szeroki konspekt zajęć. Zajęcia realizowane są w kameralnych grupach do 12 osób. W ten sposób trener może poświęcić dostatecznie dużo uwagi każdemu uczestnikowi kursu.

Informacje

Grupa: 10-12 osób

Koszt za miesiąc: 230 zł

Czas trwania: 45 min

Termin: Piątek 16:10 – 16:55

Zapisy przez formularz znajdujący się na dole strony.

Po zapisie poprzez formularz będziemy kontaktowali się emailowo. Należy pamiętać, aby grupa mogła się utworzyć musi zostać zebrana odpowiednia ilość chętnych.

Informację o płatnościach będziemy wysyłali na wskazany w formularzu adres email.

Harmonogram zajęć

Druk 3D kl. 1-3
Wtorek 16:10 - 16:55
Programowanie 3D kl. 1-3
Piątki 16:10 - 16:55

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Zajęcia odbywają się w sali dydaktycznej przy ul. Dzieci Warszawy 48/211 (w budynku znajduje się również szkoła EarlyStage), nasza sala znajduje się na 2 piętrze. Nasi klienci otrzymują kod dostępu do wejścia, który należy wpisać przy frontowych drzwiach.
Jeśli uczeń był nieobecny, dziecko może odrobić zajęcia z inną grupą (jeśli jest taka możliwość). Jednak na każdych zajęciach robimy inny projekt, więc kursanci nie powinni mieć problemów na kolejnych zajęciach mimo nieobecności na poprzednich.
Warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów, którzy mają podejście do dzieci. Co więcej naszą kadrę cyklicznie szkolimy, wszyscy posiadają wykształcenie pedagogiczne.
Wszystkie informację dotyczące płątności udostępniamy emailowo. Zajęcia semestralne można rozłożyć na 2 lub 4 raty. W przypadku jednorazowej

Zapisz swoje dziecko

Zapisz swoje dziecko

Do rozpoczęcia pierwszych zajęć zostało: